.

.

Kisangel 3pcs Бебе Teether Хривнија Дрвени Старечки Хривнија Rattles Креветчето Играчка на Бебето Pacifier Клип Teether Монистра Прстен Бебе Бебе Алка Teether Играчки Стил Б

Kisangel 3pcs Бебе Teether Хривнија Дрвени Старечки Хривнија Rattles Креветчето Играчка на Бебето Pacifier

DEN 522.96
Износ

Помош за масажа на болка во непцата и олеснување на teething болка додека стимулирање на сетилните развој и оралните моторни вештини.Нашите штракаат играчка ќе се направи чист звук кога бебето се тресат штракаат, им помогне на бебето да се фокусира додека медицинска сестра.Тоа може да биде исечени на babys облека, му овозможува на бебето да лесно да се добие pacifier и го спречува прашината и паѓа.Teething прстен може да се вежба babys алчни способност, го стимулира визуелно-моторна, сетилна развој.Целото тело е мазна и удобно еластичноста, се намалува времето на пуштање прста во устата.Опис Тие предмети бебе teething играчки.Тие се дизајнирани со симпатична форми, лесен за контрола, ефикасно остварување на baby' s алчни за моќ, во согласност со малата големина на baby' s држејќи се цврсто за проектирање, олеснување на бебето да се сфати и да се игра, и вежби на прстот.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано - Материјал : Дрво - Size : 27. 00 X3. 00 X0. 50cm/ 10. 61 X1. 18 X0. 20inch - Нашите штракаат играчка ќе се направи чист звук кога бебето се тресат штракаат, им помогне на бебето да се фокусира додека медицинска сестра.- Целото тело е мазна и удобно еластичноста, се намалува времето на пуштање прста во устата.- Помош за масажа на болка во непцата и олеснување на teething болка додека стимулирање на сетилните развој и оралните моторни вештини.- Тоа може да биде исечени на baby' s облека, му овозможува на бебето да лесно да се добие pacifier и го спречува прашината и паѓа.- Teething прстен може да се вежба baby' s алчни способност, го стимулира визуелно-моторна, сетилна развој.Пакет Вклучувајќи 3 x teethers.

R

Им се допаѓа и на купувачите