.

.

MCARCAR КОМПЛЕТ Задниот Спојлер се вклопува Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 VII MK7 GTI Р 3Door 5Door Hatchback 2014-2018 Прилагодено Покривот Прозорецот на Горниот Крило Усна (Карбонски Вл

MCARCAR КОМПЛЕТ Задниот Спојлер се вклопува Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 VII MK7 GTI Р 3Door 5Door Hatchback

DEN 4118.16
Износ

*Добар Fitment : Овој заден прозорец спојлер крило е добро одговара за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 VII MK7 GTI Р 3 Door 5 Door Hatchback 2014 2015 2016 2017 2018, а не за Голф 7 База & R Линија Модели. *Лесен за Инсталација : Не-дупчење,без никакви модификации.Бесплатни лепак лента вклучени. *Премиум Материјалот : на Врвот рангирани 3 K карбонски влакна со напредна технологија и елаборирање на изработка. *Извонредни Перформанси : Подобрување на визуелното влијание, се создаде нов иконите се погледне и да го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели на улица. *Превозот : Нормално трае 5-10 работни дена откако се испраќаат надвор.Ве молиме имајте пациентот и овозможи 1 екстра ден ако ред е ставен во текот на викендот.Компатибилни Модели : за Фолксваген Голф Р 2015 База Hatchback 4-Врата Намали за Фолксваген Голф Р 2016 База Hatchback 4-Вратата за Фолксваген Голф Р 2017 База Hatchback 4-Вратата за "Фолксваген" GTI 2014 Wolfsburg Издание Hatchback 4-Вратата за "Фолксваген" GTI 2014 Возачот Издание Hatchback 4-Вратата за "Фолксваген" GTI 2015 SE Hatchback 2-Вратата за "Фолксваген" GTI 2015 Autobahn Hatchback 4-Вратата за "Фолксваген" GTI 2015 S Hatchback 4-Вратата за "Фолксваген" GTI 2015 База Hatchback 4-Вратата за "Фолксваген" GTI 2015 S Hatchback 2-Вратата за "Фолксваген" GTI 2015 SE Hatchback 4-Вратата за "Фолксваген" GTI 2015 База Hatchback 2-Вратата за "Фолксваген" GTI 2015 Autobahn Hatchback 2-Вратата за "Фолксваген" GTI 2016 S Hatchback 4-Вратата за "Фолксваген" GTI 2016 година Перформанси Hatchback 2-Вратата за "Фолксваген" GTI 2016 S Hatchback 2-Вратата за "Фолксваген" GTI 2016 година Autobahn Hatchback 2-Вратата за "Фолксваген" GTI 2016 ГОДИНА SE Hatchback 2-Вратата за "Фолксваген" GTI 2016 База Hatchback 4-Вратата за "Фолксваген" GTI 2016 година Autobahn Hatchback 4-Вратата за "Фолксваген" GTI 2016 ГОДИНА SE Hatchback 4-Вратата за "Фолксваген" GTI 2016 База Hatchback 2-Врата.

R

Им се допаѓа и на купувачите