.

.

Meyffon Задниот Спојлер Компатибилен со 20-21 Тесла Модел С Багажникот Спојлер Крило и Опашката Крило (Црна)

Meyffon Задниот Спојлер Компатибилен со 20-21 Тесла Модел С Багажникот Спојлер Крило и Опашката Крило (Црна)

DEN 3455.76
Износ

【Fitment】 : Компатибилен Со 2020-2021 Тесла Модел Y. 【Високо-квалитетни материјали】 : Направен од врвот одделение трајни ABS пластика, материјал. 【МОДЕН СТИЛ ИЗГЛЕДА 】 : драстично Ќе се подобри спортски изглед за вашиот автомобил.Додадете многу поагресивен на задниот крај. 【Лесна инсталација】 : Со 3 M лента на грбот, без модификација е потребно. 【Она што ќе добиете за】1x Задниот Спојлер ,24-часовна Услуга од Meyffon.Fitment : Се Вклопува 2020-2021 Тесла Модел Y.

R

Им се допаѓа и на купувачите