.

.

Насликани OE Стил ABS Багажникот Спојлер За BMW 3-Series E90 Седан 2005-2012 Фабрика за Печатење Код - A52 Простор Сива

Насликани OE Стил ABS Багажникот Спојлер За BMW 3-Series E90 Седан 2005-2012 Фабрика за Печатење Код - A52

DEN 1168.80
Износ

Одговара : BMW 3-Series E90 Седан 2005-2012. Направени од високо квалитетна ABS пластика.Совршен fitment без модификации.Лесно се Инсталира со 3 M двострано лента вклучени, Без дупчење потребно.Prepainted со Standox боја - Буквар & 4 слој на база на грб и 3 слој на clearcoat за најдобар резултат. 100% појавување на фабриката автомобил боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите