.

.

3/8 24 НУ 2 Нишка Plug GAGE .3750 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = .3479 & .3512 Инспекција

3/8 24 НУ 2 Нишка Plug GAGE .3750 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = .3479 & .3512 Инспекција

DEN 518.40
Износ

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTHREAD PLUG GAGE.ТОА ISUSED.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOIT ISLABELED : 3/8 - 24 НУ - 2 GO PD.3479 NO ОДИ PD.3512 PMCI ОБИЧНО БРОД (95%) ОД МОИТЕ ОГЛАСИ ИСТИОТ ДЕН, АКО се ПЛАТЕНИ СО 3 : 00 P. M. EST.СИТЕ ПРЕДМЕТИ МОЖЕ ДА СЕ ВРАТИ ЗА ЦЕЛОСНО РЕФУНДИРАЊЕ ВО РОК ОД 14 ДЕНА ПО ДОБИВАЊЕТО НА ОБЈЕКТОТ.КУПУВАЧОТ ПЛАЌА СИТЕ ТРОШОЦИТЕ ЗА ПРЕВОЗОТ ВО ДВЕТЕ НАСОКИ.ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ МОИТЕ ДРУГИ ОГЛАСИ ЗА ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИ ВРЕДНОСТИ!ЈАС ЌЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ СЕКОГАШ КОГА Е МОЖНО.ЈАС ЌЕ БРОД ВО СВЕТОТ.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!ЛОКАЦИЈА : 3-1-H-7.

R

Им се допаѓа и на купувачите