.

.

3/8 24 НУ 3 Тема Plug GAGE .375 ОДИ НЕ ОДИ Toolmaker Machinist Инструментално Алатки

3/8 24 НУ 3 Тема Plug GAGE .375 ОДИ НЕ ОДИ Toolmaker Machinist Инструментално Алатки

DEN 1108.80
Износ

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTHREAD PLUG GAGE.ТОА ISUSED.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOIT ISLABELED : 3/8 - 24 Н Ф 3.ARTHUR A. ЗАНАЕТИ КО.Јас ОБИЧНО БРОД (95%) ОД МОИТЕ ОГЛАСИ ИСТИОТ ДЕН, АКО се ПЛАТЕНИ СО 3 : 00 P. M. EST.СИТЕ ПРЕДМЕТИ МОЖЕ ДА СЕ ВРАТИ ЗА ЦЕЛОСНО РЕФУНДИРАЊЕ ВО РОК ОД 14 ДЕНА ПО ДОБИВАЊЕТО НА ОБЈЕКТОТ.КУПУВАЧОТ ПЛАЌА СИТЕ ТРОШОЦИТЕ ЗА ПРЕВОЗОТ ВО ДВЕТЕ НАСОКИ.ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ МОИТЕ ДРУГИ ОГЛАСИ ЗА ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИ ВРЕДНОСТИ!ЈАС ЌЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ СЕКОГАШ КОГА Е МОЖНО.ЈАС ЌЕ БРОД ВО СВЕТОТ.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!ЛОКАЦИЈА : 7-2-A-7.

R

Им се допаѓа и на купувачите