.

.

Под Оклоп Жените Проект Рок Резервоарот

Под Оклоп Жените Проект Рок Резервоарот

DEN 719.76
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук/Смеса.Лабава одговара резервоарот врвот.Супер-меки, памук-мешавина материјал нуди сите-ден удобност.Падна armholes обезбеди комплетна опсег на движење.Ребрести crewneck јака за nonrestrictive одговара.Без ракави дизајн овозможува за крајна подвижност.

R

Им се допаѓа и на купувачите