.

.

AMOSIJOY Желка Резервоарот Рептил Terrariums Желка Живеалиште со Пумпа&Филтер Аквариум Резервоарот за Желка Horned Жаба Пустиник Рак Целосен Приказ Визуелно Лесно Собраниет

AMOSIJOY Желка Резервоарот Рептил Terrariums Желка Живеалиште со Пумпа&Филтер Аквариум Резервоарот за Желка

DEN 1223.76
Износ

【ЗГОЛЕМЕНА ОЧИЛА】заштитен слој на AMOSIJOY желка резервоарот е изградена од четири парчиња од 7.2 инчи висок очила, која се зголеми за 30%, во висина во споредба со слични производи, ефикасно спречување на желки избега. 【ТРИ СЛОЕВИ ДИЗАЈН】Оваа желка резервоарот се прилагодува одделени дизајн, лесно да се чисти и промена на вода, заштеда на време и energ.Само со кревање на филтерот слој, храна остатоци и excreta ќе потоне во водата во долниот слој.Потоа се излива валкана вода и додајте чиста вода за пиење, вода за менување на оствари.Постојат пумпата и филтер скриени под филтер слој, намалување на 2/3 време на менување на вода. 【ПОВЕЌЕ ФУНКЦИОНАЛНИ ОБЛАСТИ】Според живот навики на влекачи, повеќе функционални области се дизајнирани за да подобро да ги задоволат потребите на нив во секојдневните активности со кои се стимулира нивната вистинска животната средина, вклучувајќи јадење област, уживаат област, против пролизгување качување област, нуркање и пливање област, изведување/зелена површина.Оваа желка тенк ќе биде нивното идеално место на живеење. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Ултра чисто стакло е избран за ова тенк, кој на четири парчиња на задебелена 5mm стакло резервоарот ѕидови се направени од, кој на високото светлина трансмисија, подобро украсни, поголема цврстина и цврстина, натамошно продолжување на работниот век.Тоа исто така ви дава 360° панорамски поглед да се набљудуваат состојбата на вашите миленици, без мртов агол. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Димензија : 15.7"×11.8"×10", идеален дом одговара за вода желки, пустиник ракови, малку желка, малку желки, crayfish, риба, мали amphibians и мали amphibious суштества во рок од 3 инчи. 5mm дебелина ултра чисто стакло.Зголемената очила, спречување на желки избега.Одделени три слоеви, со погодност за вода се менува.Со пумпа за вода и на филтерот за да им се помогне на циркулација на вода и филтрација.Разните функционални области се поделени според живот навики на влекачи. 5mm дебелина ултра јасно glass Heightened очила, спречување на желки од escaping Separated три слоеви, со погодност за вода changing With пумпа за вода и на филтерот за да им се помогне на циркулација на вода и filtration Various функционални области се поделени според живот навики на влекачи.

R

Им се допаѓа и на купувачите