.

.

Контактирајте со Игла Поени Поставен На 45 степени Агол за Длабочина Мерач Dial Тест Индикатор М2.5 Тема 0.3 mm R

Контактирајте со Игла Поени Поставен На 45 степени Агол за Длабочина Мерач Dial Тест Индикатор М2.5 Тема 0.3

DEN 359.76
Износ

Месо Тело Тема М2.5. Радиус на Игла Контакт Точка R0.3-0.4 mm.Збир 3 Еез (J12/J13 J14) Игла Контакт Точка за dial тест индикатор.Тешко нерѓосувачки челик.Контактирајте со Игла Поени Поставен На 45 степени Агол за Длабочина Мерач Dial Тест Индикатор М2.5 Тема.

R

Им се допаѓа и на купувачите