.

.

Naisde 1:12 Куклена Куќа Кошница Играчка Минијатурни Везови Кошница Мини Баскет Модел Кујна Додатоци Куклена Куќа Украс Шарени,Симулација На Кадифен Играчки

Naisde 1:12 Куклена Куќа Кошница Играчка Минијатурни Везови Кошница Мини Баскет Модел Кујна Додатоци Куклена

DEN 295.20
Износ

КОРИСТ : Убав додаток за куклена куќа играчка, која ќе го направи тоа повеќе убави и вистински.ДИЗАЈН : Со вез кошница дизајн, додавање на вистинска сцена за кукла куќа.КВАЛИТЕТ : Изработени од платно и дрво, трајни производи за долг животен век.ПРЕНОСНИ : малата играчка е мал и лесен, така што ќе може да го носи нив лесно.ПОВОД : Погоден за 1 : 12 минијатурни куклена куќа; Најдобро за кукла куќа, соба кутија, куќа модел.ДИЗАЈН : Со вез кошница дизајн, додавање на вистинска сцена за кукла куќа.КОРИСТ : Убав додаток за куклена куќа играчка, која ќе го направи тоа повеќе убави и вистински.КВАЛИТЕТ : Изработени од платно и дрво, трајни производи за долг животен век.ПОВОД : Погоден за 1 : 12 минијатурни куклена куќа; Најдобро за кукла куќа, соба кутија, куќа модел.ПРЕНОСНИ : малата играчка е мал и лесен, така што ќе може да го носи нив лесно.Опис : Главен Материјал : Крпа и Wood Color : Мулти color Item Големина : Прибл.(L*H)4.3*2cm Gross Тежина : Околу.8g Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!1 Компјутер Мини Везови Кошница Играчка.

R

Им се допаѓа и на купувачите