.

.

[Intel Заверена] Кабел Прашања 20Gbps Thunderbolt 3 Кабел 3.3 Нозе (USB C Thunderbolt Кабел) во Црна Поддршка 100W Полнење

[Intel Заверена] Кабел Прашања 20Gbps Thunderbolt 3 Кабел 3.3 Нозе (USB C Thunderbolt Кабел) во Црна Поддршка

DEN 551.76
Износ

Податоци Thunderbolt 3 USB-C кабел може да донесе двојно пропусниот опсег на USB Тип-C кабел и вклучуваат моќ испорака, полн 4 K @ 60 Hz Видео резолуција за поддршка, и Gigabit Ethernet мрежи.Dell придружник Thunderbolt USB-C кабел за Dell XPS 12 9250, 13 9350 / 9360 / 9365, 15 9550 / 9560, координатите на географската Ширина 5480 / 5580 / 7275 / 7280 / 7370 / 7480 / 7520 / 7720 / E5570, Прецизност (одредени конфигурации) 3520 / 15 3510 / 5510 / M7510, 17 M7710, Alienware 13 / 15 / 17. USB-C & Thunderbolt порта 3 компатибилен со 2016/2017 Mac Book Pro, i Mac, i Mac Про, се Стремат Switch 12 S/R13, V15/V17 Нитро, Travel Mate P648, Предатор 15/17/17 X, РОГ GL/G5/Г-7/GX/Strix, Zen Book Про UX501 VW, Zen Book 3 Делукс/Pro, Трансформатор 3 Про, Schenker XMG, Q524 UQ 2-во-1 15.6, Gigabyte Aorus Х5 15, X7 DT 17, BRIX/BRIX S, Razer Сечилото/Стелт/Pro, Samsung NP900 X5 N, Лаптоп Одисеја, Лаптоп 9 15 Инчен, FUJITSU работна Станица целзиусови степени H760. HP Елити X2 1012 G1/G2, Z1 работна Станица G3, Сеништето 13.3/x360, Elite Book X360 G2/X 360 1030 G2/Folio G1, ZBook 17 /15 /Студио, Легија Y720, Idea Pad Y900, Miix 720, Thinkpad Стр 50/70, Т 470/470 S/570, X1 Јаглерод, X1 Јога, Јога 370/720/920, MSI Фантом Про, Дух Про, Стелт Про, Титан Про, Dominator Про, Вител G65, LG Грам 15 Z970, Intel NUC6i7 KYK/NUC7i5 BNH/NUC7i5 BNK, Toshiba Portege X20 W, Sony VAIO S11, Clevo СТР 750 DM/770 DM/870 DM.Оваа Thunderbolt 3 кабел користи истите тенок, реверзибилна USB-C connector кои се вклопуваат најтенкиот лап-топ компјутери.Тоа е Thunderbolt 3, USB-C, и Display Port уред компатибилен за полнење, трансфер на податоци и видео.Тоа е компатибилен со USB напојување со испорака до 100 W.Daisy синџир до 6 Thunderbolt 3 уреди директно до Thunderbolt 3 опремена компјутерска.Повеќе Брзина..Повеќе Пиксели..Повеќе Можности.Кабелот Прашања Thunderbolt 3 Кабел обезбедува крајната ефикасност, едноставност и флексибилност со Thunderbolt 3 опремени прикажува, уреди и периферни уреди.На Thunderbolt 3 (20 Gbps) кабел може да го носат 2 пати на податоци на стандарден USB-C 3.1 Генералот 2 кабел и ги користи истите реверзибилна конектор.USB-C Кабелот Кој го Прави Сето тоа.Оваа Thunderbolt 3 кабел користи истите тенок, реверзибилна USB-C connector кои се вклопуваат најтенкиот лап-топ компјутери.Тоа е компатибилен со USB-C лап-топ компјутери и уреди за видео, моќ испорака, како и за пренос на податоци во USB 3.1 брзина.

R

Им се допаѓа и на купувачите