.

.

Голем Кожа Поправка Печ,79x17in Кожа Закрпи за Каучот,Само Лепило Кожа Поправка Печ Лента Налепница за Троседот Автомобил Места Мебел Чанти Јакни Поправи Солза(Темно ?

Голем Кожа Поправка Печ,79x17in Кожа Закрпи за Каучот,Само Лепило Кожа Поправка Печ Лента Налепница за Троседот

DEN 383.76
Износ

????Самолепливи Кожа Поправка Печ : Кожни patch се направени од високо квалитетна кожа.На задната страна на троседот кожа поправка печ е цврсто плетени база ткаенина со слој од супер лепак, што го прави повеќе рамна и цврста по биде вметнат.Силни и слаби, тоа изгледа порамна од типичен лента.Мазна на допир, водоотпорен, и целосно безбедни за здравјето на луѓето. ????Голем Кожа Поправка Печ : Нашата кожа поправка на лента мерки 79 x 17 инчи, кој лесно може да се справи со големи области на штета.Во исто време, тоа може да се намали во разни облици според своите потреби, кој е лесен за одржување на троседот, и го поправа изгледот е интегриран со вашиот тросед.Заштедите на трошоците за купување нов мебел. ????Кожа закрпи за каучот : Кожа поправка на лента може да се користи за да се солза, солза, маска или поправка на прикривање, занаетчиски предмети или било мебел направен од кожа или велур.Тоа може да се поправи софи, столици, автомобил седишта, јакни, чанти, паричници, перници, suitcases, ракавици, мотоцикл места, итн. ????Лесен за користење : Кожни patch се самолепливи и лесен за употреба.Откине заштитна фолија на задната страна и се држи на поправка сајт.Можете да ја исечете парче според облик и големина што ви треба.Тоа може да биде отстранета без да остават било леплива или грозен остатоци. ????Најдобра услуга : имаме класичен кожа бои за подобро да одговара на боите на вашиот поправка на предмети, на тој начин имаат оригинален се чувствуваат.Ве молиме потврдете го бојата пред да го купат.Ако не можете да се изберат, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга.

R

Им се допаѓа и на купувачите