.

.

Кожа Поправка Patch за Каучот 12.6X60 инчен Црно - Водоотпорен Трајни Кожа Лента,самолепливи Кожа Закрпи за Мебел,Погоден за Троседот,столче,Винил Столици,Кожа Статии,Тк?

Кожа Поправка Patch за Каучот 12.6X60 инчен Црно - Водоотпорен Трајни Кожа Лента,самолепливи Кожа Закрпи за

DEN 239.76
Износ

✅ВИСОКО-КВАЛИТЕТНА КОЖА МАТЕРИЈАЛ : Кожа поправка печ користи високо-квалитетна кожа материјал, кој ги исполнува сите барања на стандардот.Површината на faux кожа лента е мазна, водоотпорен и издржливи.Кога ќе го користите, вие не треба пеглање или греење, без алатки, само откине селотејп зад кожа лента за мебел и ставете го директно. ✅ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : големината на кожа лента за мебел е 59 (L) x 12.6 (W) инчи, дебелина е 0.02 инчи, и дебелината е умерен.Кожа поправка комплет за автомобил седиштето може да се користи на гребење, солзи, изгореници, дупки и други оштетени места, совршено се вклопуваат, правење на вашиот мебел изгледаат како нови. ✅ЛЕСЕН за КОРИСТЕЊЕ : На кожа лента има силна само-лепило сила и директно можат да се додадат на мебел, држејќи се цврсто и не оставајќи траги.Кога вашиот мебел е оштетен, може да се намали од кожа закрпи за мебел со ножици според оштетени форма да одговара на оштетениот дел од мебел и да ја доведе својата мебел врати во живот. ✅ШИРОК СПЕКТАР на АПЛИКАЦИИ : Кожа поправка комплет за мебел се достапни во различни бои, широко се користи, и можат да бидат применети на различни места, како што се софи, столици, автомобил седишта, јакни, suitcases, мотоцикл седишта, чанти, recliners, паричници и Други кожа мебел.Кожна лента може да ги исполни сите ваши потреби и е-мора да има објект во вашиот дом. ✅ВАШАТА ГАРАНЦИЈА : Прво на сите, ви благодариме за изборот на нашите faux кожа лента.Ако имате било какви проблеми со квалитетот со кожа поправка комплет за мебел, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Answer : ___________________________ Note : кожна лента ќе бидат малку различни, поради различни осветлување, ве молиме бидете сигурни дека пред да го купат.

R

Им се допаѓа и на купувачите