.

.

Кожна Лента самолепливи 3x58 Инчен Кожа Поправка Patch за Софи, Каучот, Мебел, Возачи Седиште (Темно Кафеава)

Кожна Лента самолепливи 3x58 Инчен Кожа Поправка Patch за Софи, Каучот, Мебел, Возачи Седиште (Темно Кафеава)

DEN 311.52
Износ

Високо Квалитетен Материјал : Нашата кожа поправка печ е доволно мека и висока вискозност,па може да се намали во разни форми со ножици лесно.Исто така кожни patch за полнење има влакна што може да се направи кора лепенка сè посилно и отпорност на триење.Стандардни бои и големина на : кожа лепило закрпи со достапни големина(3-инчен широк 58-инчен должина) доволно простор го прави вашиот тросед изгледа нема видливи печ.100% животната средина и здравјето, Без мирис.Како да го користите : 1.Чистење на оштетена површина 2.Намалување на dsired форма 3.Кора и се држи.Премиум самолепливи поправка печ ви помогне да се справат со сите видови на гребење или дупка проблеми лесно.Се применува на сите : На кожа печ комплет може да се користи во било која ситуација која бара обновување на стареење на кожа и винил површини.Оштетените површини се наоѓаат во секое возило, како што се автомобили, авиони, морски-занает, или било мебел, како што се софи, столици.Се применува на сите : На кожа печ комплет може да се користи во било која ситуација која бара обновување на стареење на кожа и винил површини.Оштетените површини се наоѓаат во секое возило, како што се автомобили, авиони, морски-занает, или било мебел, како што се софи, столици.

R

Им се допаѓа и на купувачите