.

.

33pcs Партија Декорација Материјали во Собата, Жолта Ткиво Хартија Пом Poms Цвеќиња Хартија Фенери Tassels Виси Гарланд Банер Триаголник Знаме Bunting за Роденден, Свадба, Беб

33pcs Партија Декорација Материјали во Собата, Жолта Ткиво Хартија Пом Poms Цвеќиња Хартија Фенери Tassels

DEN 431.76
Износ

ЖОЛТА ВИСИ ТКИВО ХАРТИЈА ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИЈА на СОБАТА - Со сите во еден убав материјали, одлична идеја да го олеснат до партијата, совршен за роденден, булчински туш, булчински, забава, свадба, матура, дома декорација, бебе туш, расадник, прослава, фестивал декорација, или други on-сајт.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 9 ткиво хартија цвеќиња пом poms, 2 хартија фенери, 20 ткиво tassel гарланд, 1 триаголник знаме bunting, 1 ѕвезда и круг гарланд.ГОЛЕМИНА 10" во една боја : 2 крем; 12" во една боја : 2 жолта.Хартија фенери : 2 * 10" во (жолт). 157" ѕвезда и круг хартија гарланд : дијаметар е 2.5" во жолта, бела мешана боја. 82" жолт триаголник знаме bunting.Ткиво tassel гарланд во четири бои : жолта, бела, розова, крем.ВО СЕКОЈА ВОЗРАСТ, СЕКОЈА СТРАНА - Се во прв план, 18, 40-то, 50-или 60. роденден - Оваа партија декорација за полнење е создадена да биде одличен прилог на вашиот роденден украси.Заврши елегантен вечер партија - совршени за мажи, жени, возрасни момчиња и девојчиња,денот на Благодарноста, падот украси.ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈА И УСЛУГА на КЛИЕНТИТЕ - Ние обезбедуваме 48-ден парите назад и 24-месечен гарантен.Па се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние сме уверени за нашиот производ, па не пропушти шанса да се направи вашата декорација повеќе сакани и незаборавни.Овие хартија занаети се погодни за свадба, роденден, забава, бебе туш или други прослава.Жолта партија декорација материјали вклучува 2 парчиња хартија фенери 9pcs пом poms цвеќиња 20pcs ткиво tassels 1pcs триаголник знаме bunting 1pcs хартија ѕвезда и круг garlands Големина и боја 5pcs 8" пом poms цвеќиња(2 жолта, 2 бели, 1 павлака) 2 парчиња 10" пом poms цвеќиња(2 крем) 2 парчиња 12" пом poms цвеќиња(2 жолти) 2 парчиња 10" хартија фенери (2yellow) 5pcs жолта ткиво tassels 5pcs розова ткиво tassels 5pcs бела ткиво tassels 5pcs крем ткиво tassels жолт триаголник знаме bunting Pennant Банер : 82 во ѕвезда и круг точка гарланд : 4 M/10.5 ft долго и 2.5" точки Карактеристики Лесен за употреба со инструкции за инсталација.Направени на ткиво хартија, лесни.Answer : ___________________________ Note : Точки хартија garlands можеби knotting кога виткање, па ве молиме да бидете трпеливи за да се изедначи тоа.Хартија poms се по-укината, треба да пената нив.

R

Им се допаѓа и на купувачите