.

.

Шминка Торба Патување Козметички Торба Пеперутка Цвет Toiletry Торба Организатор Торбичка со Патент и Рачка

Шминка Торба Патување Козметички Торба Пеперутка Цвет Toiletry Торба Организатор Торбичка со Патент и Рачка

DEN 215.76
Износ

▶Материјал : Добро изработени од еколошки Полиестер ткаенини со патентите puller повлекува. ▶Лесни и Издржливи : Лесни и течење-доказ, тешки-должност, и лесно да се чисти. ▶Носат на Големината Останете Организирани : патна торба мерка е 8.2x3.1x3.5 инчи, погодно да се носат кога ќе се патуваат или да одат надвор. ▶Доволно Капацитет : Поддршка за да се одржи вашите makeups, крпа, четка за заби, паста за заби, и уште една мала работа.Тоа може да содржи видови на работи што треба во туристички или бизнис. ▶Широко се Користи : Ова торбичка е наменета за повеќето луѓе користат, деца, момчиња, девојки, тинејџери, ученици, мажи, жени.Можете да го носат на отворено спортски употреба, училиште, патување патувањето, канцеларија, се трошат викенд патување на отворено, појдете на скица на природата, или било кој друг повик прилика.Карактеристики ▶Материјал : Добро изработени од еколошки Полиестер ткаенини со патентите puller повлекува. ▶Лесни и Издржливи : Лесни и течење-доказ, тешки-должност, и лесно да се чисти. ▶Носат на Големината Останете Организирани : патна торба мерка е 8.2x3.1x3.5 инчи, погодно да се носат кога ќе се патуваат или да одат надвор. ▶Доволно Капацитет : Поддршка за да се одржи вашите makeups, крпа, четка за заби, паста за заби, и уште една мала работа.Тоа може да содржи видови на работи што треба во туристички или бизнис. ▶Широко се Користи : Ова торбичка е наменета за повеќето луѓе користат, деца, момчиња, девојки, тинејџери, ученици, мажи, жени.Можете да го носат на отворено спортски употреба, училиште, патување патувањето, канцеларија, се трошат викенд патување на отворено, појдете на скица на природата, или било кој друг повик прилика. ▶Оваа toiletry торба е совршена, како подарок за пријатели, сестри, роднини, или дури и како настан за себе.Идеален организаторот за travel & домашна употреба на козметиката, медицината, toiletries, или било мали нешта.Исто така, најдобро за роденден подароци, денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци, одмор подароци, еко-пријателски подароци.

R

Им се допаѓа и на купувачите