.

.

Водоотпорен Виси Патување Toiletry и Козметички Торба Голем Шминка Организатор Преносни Случај за Мажи и Жени со Цврсти Кука (Сив)

Водоотпорен Виси Патување Toiletry и Козметички Торба Голем Шминка Организатор Преносни Случај за Мажи и Жени

DEN 431.76
Износ

ДРЖИ ПОТРЕБИ УРЕДНИ И ОРГАНИЗИРАНИОТ – Чувајте ги вашите toiletries и козметика организиран и корисна во овој компактен, здрав, преносни и лесен случај.Се тоа заедно каде и да одите.ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ – Toiletry торба карактеристики на еден голем простор со мрежа divider и неколку мали џебови за мали предмети.Ќе го задржи вашето essentials организиран додека патувате.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ И ТЕЧЕЊЕ ОТПОРНИ ПОСТАВАТА - Ги шминка, козметика и toiletries безбедно и чисто, во овој водоотпорен случај.Течење отпорни поставата ќе ви помогне да се избегне неред и задржи toiletries чисти.КАРАКТЕРИСТИКИ ЗАСИЛЕН ВИСИ КУКА – Козметички торба вклучува здрав виси кука за дополнителна функционалност.Обеси на бања врата, туш прачка или крпа решетката за брз пристап до вашиот toiletries.БРЗО СУШЕЊЕ И ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ – Полиестер материјал е практична и функционална.Карактеристики долготрајни патент затворање.ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ TOILETRIES И ДОДАТОЦИ БЕЗБЕДНО, ОРГАНИЗИРАН И ЛЕСНО ДА ПРИСТАПИТЕ.Придобивки и можности на водоотпорен виси toiletry торба : -Патување во стил и удобност -Држи вашиот toiletries и козметика уредни и организираниот -Повеќе прегради за различни складирање барања -Цврсти и издржливи -Водоотпорен и лесно да се чисти -со Висок квалитет мазна патент -Вклучува врвот носат рачка-Преносни и компактни Димензии : Вкупно Торба : 9.75" (L) x 3.5" (W) x 8" (H) Главната Преграда : 9.75" (L) x 3.5" (W) x 6" (H) Долниот Оддел 9.75" (L) x 4" (W) x 2" (H).

R

Им се допаѓа и на купувачите