.

.

myCartridge SUPRINT Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP CF226A 26A Laserjet Pro MFP M426fdw M402n M402dn M426fdn M402dw M402 M426dw M426 Печатач (Црна, 2 Парчиња)

myCartridge SUPRINT Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP CF226A 26A Laserjet Pro MFP M426fdw M402n M402dn

DEN 815.76
Износ

Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP CF226 A 26 A (2 Црно).Компатибилен Печатач Листата : HP Laser Jet Pro MFP M402n / M402dn / M402dw, Laser Jet Pro M426fdw / M426dw / M426fdn / M402 / M426. Се проценува страница принос:3100 страници во Црно тонер кертриџ (зависи од печатач и употреба).Печати јасни, остри, вистински документ и јасен текст.Отпорен на исчезнува, smudging.Испорача сигурен исписи.Што ќе се добие : .Компатибилен 26 A CF226 A тонер кертриџ (2-Pack). 2 X CF226 A Црн тонер кертриџ.Компатибилен Печатач Листата : .Laser Jet Pro MFP M402n / M402dn / M402dw, Laser Jet Pro M426fdw / M426dw / M426fdn / M402 / M426.Кертриџ Страница Принос : . 3100 страници во Црно тонер кертриџ.ИМАЈТЕ на ум : Тоа зависи од печатач и користење.

R

Им се допаѓа и на купувачите