.

.

TCT Премиум Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Samsung MLT-D109S Црна Работи со Samsung SCX-4300 Принтери (2,000 Страници) - Pack 2

TCT Премиум Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Samsung MLT-D109S Црна Работи со Samsung SCX-4300 Принтери

DEN 1199.76
Износ

TCT замена за Samsung MLT-D109 S Црн тонер кертриџ.Компатибилен со Samsung SCX-4300 принтери.Околу приноси до 2,000 страници на 5-процентно покривање.Отпечатоци свежи, јасни, професионален квалитет, и долго-траен страници.TCT MLT-D109 S кертриџ е под 1 година гаранција од датумот на купување; ISO9001 и ISO14001 уверение. 2 Пакет TCT Компатибилен Samsung MLT-D109 S Замена на Тонер Cartridge Replaces OEM : MLT-D109 SBox Содржи : 2 Црн тонер cartridges Printer Компатибилност : Samsung SCX-4300 TCT : Квалитет на Печатење Надвор Вашите Очекувања!Со TCT премиум тонер касети, можете да уживате во полна придобивки на висок квалитет на печатење и експоненцијална заштеди.Сигурен Печатач Резерви.Специјално формулиран за тонер обезбедува највисок квалитет на печатење од MLT-D109 S Црна премиум тонер касети.Нашите SCX-4300 Печатач тонер касети се дизајнирани и конструирани да се работи за специфичен сет на печатачи за да се постигне висока точност и во согласност отпечатоци.Одлична Премија За Печатење Искуство.TCT обезбедува премија MLT-D109 S тонер кертриџ замени дека се разумни цени за веродостојноста, квалитетот и ефикасноста.Секој премиум печатач кертриџ се произведени со користење на најновите технологии-почитување на строги STMC и ISO фабрика стандарди што нашите производи ISO9001 и ISO14001 уверение.Сигурен Услуги На Клиентите.Ние имаме тим од посветени и пријателски техничките асистенти подготвен да понуди секој клиент стручни совети.Искуство кавга-бесплатно онлајн шопинг.Широк Опсег на Тонер Касети.Ние нудиме широк спектар на Samsung SCX-4300 тонер касети во друга вредност пакети што се држи до вашиот буџет.Го изберат правото пакет и да го зачувате на вашиот резерви.Гарантира 100% сосема нов и работи беспрекорно со вашиот Samsung MLT-D109 S печатач.

R

Им се допаѓа и на купувачите