.

.

Електромагнетниот Вентил CWX-25S Електрични Топката Вентил Моторните Топката Вентил Со Упатство Вода Вентил DN15 DN20 DN25 DC3-6v ADC12V ADC24V AC220v

Електромагнетниот Вентил CWX-25S Електрични Топката Вентил Моторните Топката Вентил Со Упатство Вода Вентил

DEN 888.00
Износ

1.Модел : CWX-25 S2.Вентил големина : DN8-DN253.Вентил материјал(тело/топката/матични) : 4.Работен напон : DC3-6v ADC9-24 V AC85-220 V5.Жици за контрола на владата : CR01 CR02 CR03 CR04 CR056.Конекција крај : BSP/NPT(NPT обично за Северна Америка)7.Работат на струјата :

R

Им се допаѓа и на купувачите