.

.

pulabo домашно Милениче Мачка Маче Сисал Јаже Нула Топката Закачка Гира Џвакање Фати Обука Играчка Удобно и Еколошки Интересно

pulabo домашно Милениче Мачка Маче Сисал Јаже Нула Топката Закачка Гира Џвакање Фати Обука Играчка Удобно и

DEN 1197.60
Износ

На сисал мачка играчка топки е многу симпатична, смешни и лесен.Само замислете симпатична изглед на вашите миленици, кога играте со овие мачка играчка топки, ќе, исто така, не може да им помогне, но се смее.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Тоа ќе ви донесе многу забава и енергија за вашите миленици и домашни миленици ќе бидат повеќе пргав и енергичен.На сисал мачка играчка топки е многу симпатична, смешни и лесен.Само замислете симпатична изглед на вашите миленици, кога играте со овие мачка играчка топки, ќе, исто така, не може да им помогне, но се смее.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

R

Им се допаѓа и на купувачите