.

.

Памук Перење Торба, 24 x 36 - Памук, Заклучување Drawstring Затворање за Лесно Носење, Совршен Перење Торба за Перење Дома,Перење Торба за Колеџ Студентите кои Живеат во Дом?

Памук Перење Торба, 24 x 36 - Памук, Заклучување Drawstring Затворање за Лесно Носење, Совршен Перење

DEN 443.76
Износ

100 % Памук.КВАЛИТЕТ : Издржлив материјал се со силна двојно крои, држи и во миење и фен.Безбедна drawstring лизгачот за да ја затворите уредно без врзување.УДОБЕН : доволно Голем за да ги собере перење попречува или кошници.Само извлечете ја перење торба наместо на вршење на целата забавува.ПРЕНОСНИ : Однесете ја до laundromat, фрли тоа надолу по скалите во перална или да ја користите за лесно посебна вашата валкана облека додека патуваат.РАЗНОВРСНА : Овие перење кеси, исто така може да се користи како складирање кеси за утешители, ќебиња и препарирани животни, или да задржи некои во автомобил за транспорт на вашите деца спортска опрема.Тој е направен од 100% памук и има три оптоварување на перење .Голем големина торба е 24" x 36" со lockable string.На перење торба е природна боја и атрактивни памук.Нејзините памук изградба помага да се заштити вашата облека и лесно да транспорт на вашите алишта.Ова е 100% памук торба со машина перат, тоа може да се користи одново и одново.Таа е идеална торба за на колеџ, ученичкиот дом и стан dwellers или некој кој посакува торба за перење торба.

R

Им се допаѓа и на купувачите