.

.

Сирена Мрежа Перење Кеса за 2 Компјутери, Риба Скали Мрежа Delicates Торба за Машина за Перење, Облека за Перење Торби за Облека Градници долна облека Чорапи долна Облек?

Сирена Мрежа Перење Кеса за 2 Компјутери, Риба Скали Мрежа Delicates Торба за Машина за Перење, Облека за Перење

DEN 455.76
Износ

Mesh.ЛЕСНО да се МИЈАТ ОБЛЕКА:TNAIUGNDI Облека, торби за перење, направени од полиестер ткаенини за да се направи мрежа перење кеса за да се овозможи сапун и вода да тече лесно преку екранот за најдобри чистење резултати.ПАКУВАЊЕ : 2 парче перење торба во собата, вклучувајќи ги и 1 голема торба за перење (20x24 инчен), 1 мала долна облека торба (20x16 инчен), на состанокот секојдневно перење торба потреби.ИНТИМНИ ДИЗАЈН : Боја тебе сирена риба скали за перење торби за перење, исклучителна печатење, модерен и убава, дефинитивно ќе го направи вашето лице насмевка.ЗАШТИТА на ОБЛЕКА : Таму е заштитен еластична бенд во позиција на патент за заклучување, која може да го спречи облека од тоа да биде изгребани и да се спречи облека од тоа да биде фрлена надвор од случајно сечење на патент.ШИРОКО се КОРИСТИ : Оваа мрежа торба може да се користи не само за перење на облека, но, исто така, како туристички складирање торба, идеална за пакување на чиста/валкана облека, долна облека, обувки, играчки, итн.Добар помошник во перална.Дали сте уморни од миење на delicates со раце или лов за оние скитници облека предмети во миење?.Се проблеми на одделување на заплитане облека по перење е завршена?.Обидете се нашата мрежа перење кеси.Нашите Миење Кеси се совршени за вашата облека : Џемпери, Фармерки, Кошули, Спортска Облека, Чорапи, Ракавици, Облека, па дури и за Чевлите.Тие се дизајнирани за да се заштити вашата облека од snagging, заплитане и кинење додека машина за перење или фен , со што се прави перење полесно, побрзо и побезбедно.

R

Им се допаѓа и на купувачите