.

.

Hotexy Жените Тренингот Поставите Активен 2 Парчиња Змија Печати Лесна Leggings со Paded Спортски Градник Сечење на Врвот

Hotexy Жените Тренингот Поставите Активен 2 Парчиња Змија Печати Лесна Leggings со Paded Спортски Градник Сечење

DEN 599.76
Износ

87% Полиестер, 13% Spandex.Машина За Миење.Карактеристики : Четири Игли и Шест Линии за шиење нуди висок поддржува од почеток до крај.Змијата Кожата Печати те прави hotexy.Материјал : Златната прилагодено fabiric прави материјал ултра-лесни & фитил далеку влага & подобрување на струење.На тренингот облека поставува е погодна за јога,работи,салата,циклус и така натаму.Услуга : Контактирајте со нас 7 x 24 часа со било какви прашања и 30 дена бесплатен враќање врз основа на квалитетот на прашањето.Идеален Подароци : Тренингот поставите совршен за роденден,Денот на Вљубените и Годишнината подароци за вашата мајка, сопруга, ќерка, пријателка, или другите ќе го засака.

R

Им се допаѓа и на купувачите