.

.

Деценија Награди Ви Благодариме Трофеј - Спонзор или да Волонтираат Благодарност Награда - 8 Инчен Високи - Врежани на Барање

Деценија Награди Ви Благодариме Трофеј - Спонзор или да Волонтираат Благодарност Награда - 8 Инчен Високи -

DEN 719.76
Износ

????ПРЕД ДОДАВАЊЕ во КОШНИЧКАТА; Потврди дека на трофејот е "Продаден од страна на : ДЕЦЕНИЈА НАГРАДИ" под КУПИ СЕГА копче за да го добиете вашиот слободни врежани.Овој трофеј ќе биде испратен директно од БЕЗ ПЛОЧА во прилог; плочи од ДЕЦЕНИЈА НАГРАДИ ќе пристигне во ЦРВЕНА плик 6-8 дена откако го примиле вашето барање. **Учтивост плочи се испраќаат во U. S. само.**.ТРОФЕЈ 8" високи; 2.25" x .688" злато заврши плоча; 3 гравирање линии; до 24 знаци и празни места по линија.КАКО да се ДОБИЕ овој трофеј со ПЛОЧА во ПРИЛОГ; ПАСТА B0788 SJD2 T во лентата за пребарување за нашите ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА листата од оваа точка.БЕСПЛАТНИ ПЛОЧА БАРАЊЕ од десктоп или таблет; во вашата сметка > НАРЕДБИ> кликнете на ПРАШАЈТЕ го ПРОДАВАЧОТ линк. **SEND Цел #, испорака поштенската адреса Кликнете на ДЕКАДАТА НАГРАДИ линк по Продава Од : постави ПРАШАЊЕ; Изберете Детали за Производот; SEND.ПРЕД ДОДАВАЊЕ во КОШНИЧКАТА; Потврди дека на трофејот е "Продаден од страна на : ДЕЦЕНИЈА НАГРАДИ" под КУПИ СЕГА копче за да го добиете вашиот слободни врежани. ????Покаже колку ти се допадне и вредноста на вашите вработени, волонтери и спонзори со Благодариме Трофеј од Деценија Награди!Ова злато поли-смола трофеј мерки 8 инчи висок.Одличен начин да им се заблагодарам на наставник, родител, шеф, пријател, спонзор, тренер, вработен или клиент.СЛОБОДЕН злато заврши гравирање плоча е вклучена во цената на овој трофеј со до 3 линии на персоналните гравирање.КАКО ДА ПОБАРА ВАШИОТ СЛОБОДНИ PLATECOMPUTER или ЛАПТОП : > Вашите Нарачки : кликнете на ПРАШАЈТЕ го ПРОДАВАЧОТ линк; доставува информации **, ИЛИ** МОБИЛЕН УРЕД : Кликнете на ДЕКАДАТА НАГРАДИ линк по зборовите се Продаваат од Страна на : постави ПРАШАЊЕ; Изберете Детали за Производот; достави плоча цел на информации и-мејл за потврда ќе бидат испратени во рок од 24 часа.Pls го вклучуваат следново во ваше барање : Цел #испорака поштенската адреса Гравирање детали Откако примивме плоча барање за пристап до информации, со цел ќе биде дизајнирана и создадена во рок од 2 работни дена.Втор e-mail ќе биде испратен кога плочата цел е испратен надвор.Плоча нарачки се испраќаат USPS Прва Класа Пошта во ЦРВЕНО, стандардна големина пликови.USPS проценува време на испорака е од 4 – 6 дена.Трофејот ќе бидат испратени директно од БЕЗ плоча.За ДА ПРИМИТЕ ОВОЈ ТРОФЕЈ СО ВРЕЖАНИ во ПРИЛОГ, ве МОЛИМЕ да ПРЕБАРУВАТЕ B0788 SJD2 T во НАШИТЕ СОПСТВЕНИ ЛИСТАТА.

R

Им се допаѓа и на купувачите