.

.

Haizhidian Екстра Долг Ткаенина Ткаенина Туш Завеса, 72x78 Тешки Туш Завеса, Без Хемиски Мирис и Машина Перат, Совршен за Врнежи & Кади(Сина и Бела, 72x78)

Haizhidian Екстра Долг Ткаенина Ткаенина Туш Завеса, 72x78 Тешки Туш Завеса, Без Хемиски Мирис и Машина Перат,

DEN 479.76
Износ

★★★★★ ЕКСТРА ДОЛГ - Нашите ткаенина туш завеса е апстрактен irregulai елементи дизајн, НЕ СОЛИДНА БОЈА!Димензии на оваа ткаенина туш завеса е 72" ширина x 78" должина.Оваа туш завеса е подолг од еден стандарден туш завеса која е обично не повеќе од 72" долго, Долго должина accommodates високото тавани. ★★★★★ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Направени од стручно избрани и темелно тестиран полиестер ткаенини, без хемиски мирис, кој е направен да издржи влага богати бања средини.Исто така, обезбедува вода монистра плови далеку брзо како семе бисер во тркалање на lotus лисја.Допира како памук чувствуваат и wrincle-слободни.Густа ткаенина направена со премиум ткаенина го прави силен, издржлив и лесен за чистење. ★★★★★ ПОНДЕРИРАНА BUTTOM ПОЛИТЕ - Тешка тежина, плетени ткаенини изградба спречува завеса од billowing и Лебдат, неговиот пондериран полите држи вашиот завеса во место, не го држи вашето тело. ★★★★★ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Одлично за тушеви и кади за вашиот дом, campers, мотели, хотели, ученичките домови и повеќе.Елегантна и резолуцијата изгледа лесно да се ажурира бања оркестарот тема. ★★★★★ ЛЕСНО CARE & ПОГОДНО - Машина мие со благ прилагодувањата или да брише се чистат со влажна крпа, кул железо ако е потребно и да се ИСУШИ Е ПРЕПОРАЧУВАМ.Се вклопува многу стандардна големина туш/када и работи со директно или криви туш прачки и промена на туш прстени/куки дека ви се допаѓа Лесно.Вкусно ажурирање на изгледот на вашата бања со оваа ткаенина туш завеса.Оваа трајни завеса додава софистицирани полски и лесно функционалност на еден господар, семејство, или гостин бања.Создавање на фокусна точка во собата и се поклопува со крпи, бања душеци, како и бања прибор за таписерии и екстравагантни.Оваа ткаенина туш завеса Направени од стручно избрани и темелно тестиран полиестер ткаенини, без хемиски мирис, кој е направен да издржи влага богати бања средини.Исто така, обезбедува вода монистра плови далеку брзо како семе бисер во тркалање на lotus лисја.Допира како памук чувствуваат и wrincle-слободни.Густа ткаенина направена со премиум ткаенина го прави силен, издржлив и лесен за чистење.Тешка тежина, плетени ткаенини изградба спречува завеса од billowing и Лебдат, неговиот пондериран полите држи вашиот завеса во место, не го држи вашето тело.Нашите ткаенина туш завеса се направени од стручно избрани и темелно тестиран полиестер ткаенини, без хемиски мирис, кој е направен да издржи влага богати бања средини.Исто така, обезбедува вода монистра плови далеку брзо како семе бисер во тркалање на lotus лисја.Допира како памук чувствуваат и wrincle-слободни.Густа ткаенина направена со премиум ткаенина го прави силен, издржлив и лесен за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите