.

.

Етничките Уметнички дела Печатени Врнежи Завеса / Водоотпорен Копчето Дупка Туш Drapes за Вашата Бања Бања Украси - Повеќе со Големина Гранките Овошје Листови Зелена ?

Етничките Уметнички дела Печатени Врнежи Завеса / Водоотпорен Копчето Дупка Туш Drapes за Вашата Бања Бања

DEN 957.60
Износ

[Висок Квалитет] Направен од висок квалитет, машина перат, водоотпорен полиестер ткаенини.Дигитално печатени со Еко-пријателски бои, не бледнее бојата во текот на времето. [Подготвени Направени] ширина е 1.75 м.Должина опции се достапни за вас да се избере.Ве молиме овозможи ±2 cm разлика се должи на рачно мерење. [Лесен за Употреба] Можете да се откажам туш завеси со C-прстени.Постојат buttenholes на туш странични тар, и пакетот вклучува бесплатно пластични C-прстени. [Лесно да се Чисти] Тоа може да биде машина изми на ладно, собори сува низок, или сува чисти, без да се грижите за слики носи надвор. [Groovy Перспектива] Декоративни уметнички убава графика печатени со state-of-the-art, дигитални, технологија на печатење.Компатибилен со други бања додатоци.Henge Дома Туш Завеси се изработуваат од високо квалитетни, машина перат, водоотпорен полиестер ткаенини.Без разлика дали сте модерен минималистички, а boho стил фан, или класичен, гроздобер оркестарот љубовник, нашите стотици дизајни ви даде многу опции за преуредување на вашиот дом, и да додадете карактер на вашиот простор за живеење со отпечатоци на птици, остава, дрва, цвеќиња, планини, водопади, ikat модели, Ленти, polka точки, уметнички дела.Овие забавни и декоративни туш завеси натпревар и со различни бои на палети крпи, тепих, купатило душеци и сите други бања додатоци.На сликите се печатат со најновата технологија на печатење, и се прикажува на повеќето точни боја е можно.

R

Им се допаѓа и на купувачите