.

.

Juvielich M6x48mm U-Топ Fastener 304 од не 'Рѓосувачки Челик У Облик на Завртки Fastener Приколка У Завртки за Цевки Одговара за 1.89 Цевка Кол 5pcs Тон Сребро.

Juvielich M6x48mm U-Топ Fastener 304 од не 'Рѓосувачки Челик У Облик на Завртки Fastener Приколка У Завртки

DEN 282.96
Износ

【ГОЛЕМИНА】- Тема : M6; Вкупната Големина : 62×6×68mm / 2.44×0.24×2.68 инчен(L×W×H); Конец теренот : 1mm/0.04"; Одговара за 48mm/ 1.89" Цевка со Дијаметар; Род Кол : 6mm / 0.24"; Завртка должина : 30мм / 1.18". 【ПРЕДНОСТ】- На 304 нерѓосувачки челик U-облик на гром со повисока рѓа-доказ ниво има подолг живот под услови на изложување на сонце и високи крајбрежни сол. 【МАТЕРИЈАЛ】- 304 од не 'Рѓосувачки Челик, конструиран со одлични перформанси во анти-' рѓа и корозија. 【АПЛИКАЦИЈА】- искористени да се поправи или да се поврзете на заклучен делови на цевки, дрво, итн.Погоден за чамци, водоводни системи, и други домашни и индустриски апликации. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 5 Pcs × U Облик Завртки Fastener.Juvielich У Облик На Завртки Fastener Description : 1. Нерѓосувачки челик U-облик на гром е направен од високо-квалитет на високо-одделение од нерѓосувачки челик.Дури и ако постојат сериозни гребење и удари на површината, тоа нема да влијае на нејзината отпорност на корозија, бидејќи неговата површина не е обложена на сите.Квалитетот го одредува дека тоа е истиот од внатре кон надвор.2. На 304 нерѓосувачки челик U-облик на гром со повисока рѓа-доказ ниво има подолг живот под услови на изложување на сонце и високи крајбрежни сол.Нашите U-завртки се направени на 304 нерѓосувачки челик.Спецификација : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Color : Silver Thread Спецификација : M6 Length : 62mm/ 2.44"Ширина : 6mm/ 0.24"Height : 68mm/ 2.68"Завртка должина : 30мм / 1.18"Одговара на Цевки со Дијаметар : 48mm/ 1.89"Прачка Кол : 6mm / 0.24"Нишка на Теренот : 1mm/0.04"Пакет Содржина : 5 Pcs × U-Bolt Note : 1. Мали додатоци, ве молиме да се држат подалеку од деца.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектите на сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.

R

Им се допаѓа и на купувачите