.

.

EKUEY Голем Аквариум Насукаш Украси Пурпурна Риба Резервоарот Позадина Украс за Свежа и Солена Вода

EKUEY Голем Аквариум Насукаш Украси Пурпурна Риба Резервоарот Позадина Украс за Свежа и Солена Вода

DEN 479.76
Износ

EKUEY аквариум украс има насукаш тема со потонатиот брод со искината мрачно плови.Уникатен детали вклучуваат дупки, сидро, и рок база.Дупки обезбеди складиште за мали риби.На насукаш има уникатна шарени дизајн, со тоа е виолетова, сина, бела и дрвени плови.Зелена корали и черепот оркестарот детали и водител на украсите е на страната на бродот.Направи на безбеден трајни смола, овој аквариум декорација е рачно насликани со детали и е безбедно за употреба во двете слатководни и saltwater аквариуми.Смола занаети сместени во аквариумот додајте природен допир да се рибите резервоар, овозможувајќи им на рибите да шатл слободно, и убавината е забавно.Големината на 9.8 x 3.5 x 5.9 инчи е совршена декорација за било медиум-големина на резервоар за 10, 20 и 50 литри.Интересен украс за betta, cichlids, сом јагули, жаби, змии, ракчиња, полжави, желки или рак.Опис на производот : Карактеристики : Безбеден и не-токсични décor-страна се насликани бои, Шарени рака сликарство дава вашиот риба резервоарот очигледно изгледа Неверојатна, потонатиот брод изгледа даде автентична реални бараат Дупки на насукаш даде голема места за риба да се игра, складиште и е Компатибилен со saltwater аквариуми или слатководни тенкови Уметничка резба оркестарот совршена за 10, 20 и 50 литри и поголема риба резервоарот Производ големина : 9.8 x 3.5 x 5.9 инчи (Должина x Ширина x Висина) Пакет вклучува : 1 x Ekuey Декорација.

R

Им се допаѓа и на купувачите