.

.

Belkin USB C Центар, 7-во-1 MultiPort Адаптерот Приклучете со 4K HDMI, USB-C 100W PD Помине Преку Полнење, 2 x USB A, 3.5 мм Аудио, SD 3.0 Slot и Микро SD-3.0 за MacBook Pro, Воздух, iPad Про, XPS и Повеќе

Belkin USB C Центар, 7-во-1 MultiPort Адаптерот Приклучете со 4K HDMI, USB-C 100W PD Помине Преку Полнење,

DEN 1079.76
Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Снабдување мултимедијални пристаништа кои се елиминирани во најновиот Apple и PC лап-топ компјутери.Пристаништа вклучуваат 4 K HDMI 1.4, USB-C PD 3.0, 2x USB-3.0 BC1.2, SD 3.0 читач на картички, Micro SD 3.0, 3.5 мм аудио во/надвор.Помине преку Моќта Испорака полнење до 100 W минус 15 W за адаптер работење. 5 Gbps за пренос на податоци стапка.HDMI порт кој го поддржува 4 K следи резолуции.Belkin е утврдена додатоци лидер на пазарот создавање на високо квалитетни, иновативни технолошки решенија за над 35 години.Овој тенок, преносни адаптер ви овозможува лесно да креирате работна станица, каде и го прави патуваат помеѓу workspaces лесно.Се прошири мултимедијални пристаништа кои се елиминирани во најновиот Apple и PC лап-топ компјутери и да се поврзете со проектори, монитори, SD и микро sd картички, слушалки, микрофони, и палецот дискови.HDMI порта поддржува 4 K следи резолуции.Со помине преку полнење до 100 W минус 15 W за адаптер работата, нема потреба да се избере помеѓу пристаништето проширување и моќ.

R

Им се допаѓа и на купувачите