.

.

PPJ USB Data/Sync Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување за Вулкан Електроника Креатура WinTAB INC0703M16 7 IPS Екран на Допир HD Дисплеј Таблет КОМПЈУТЕР

PPJ USB Data/Sync Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување за Вулкан Електроника Креатура

DEN 139.92
Износ

Текст : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz.PPJ производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Забелешка : ве молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред пред да го купат.PPJ USB Data / Sync Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување За Вулкан Електроника Креатура Win TAB INC0703 M16 7 IPS Екран на Допир HD Дисплеј Таблет КОМПЈУТЕР.PPJ USB Data / Sync Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување За Вулкан Електроника Креатура Win TAB INC0703 M16 7 IPS Екран на Допир HD Дисплеј Таблет КОМПЈУТЕР.

R

Им се допаѓа и на купувачите