.

.

Микро USB Кабел 5ft 3Pack Голема Брзина 2.0 USB A Машки да Micro USB Синхронизација Полнење Најлон Плетенка Кабел Компатибилен со Android паметен Телефон Таблети Ѕид и Автомобил По?

Микро USB Кабел 5ft 3Pack Голема Брзина 2.0 USB A Машки да Micro USB Синхронизација Полнење Најлон Плетенка

DEN 119.76
Износ

Компатибилен Повеќето Андроид Телефони : Micro USB Конектор за Кабел Компатибилен за Samsung Галакси S7, S7 Работ, S6, S6 Работ, S2, S3, S4, Note 4 5, (Не за S5, Забелешка 3), J3 J7, Motorola Мото G5/G4/G5 S, E4/E5, Nokia 6, Nokia Lumia, Huawei Чест 7 X/6 X,Огнот Поттикне 7 8 10, LG Q6, LG G4 G3 G2 V10, LG Stylo 2/3 Плус, LG K7/K8/K10, Google Nexus 7 9, HTC One 10 М9 М9+ М8 M7 A9, TCL, Sony Xperia Motorola, Мото X, Google, Blackberry, Sony, Xbox Еден Контролер, MP3 MP4 плеери, Play Station 4 и другите android уред.Најлон Метежот-слободен Дизајн : Метежот-слободен Најлон Плетенка Дизајн, овој Микро USB Кабел е далеку повеќе сигурен од другите во нејзината цена опсег.Премиум најлон плетенка додава дополнителна издржливост и метежот слободни.Висока Серија на Sync Samsung Табот 4/Tab 3/Табот A/Табот E/Табот S2/Табот S/Табот Про За Google Nexus 10/Nexus 9/Nexus 7; Huawei : Колега SE, P8/P8 Лајт,Чест 7 X За LG : G4/G3/G2, LG V10, LG Optimus, LG Flex 2; HTC One М8/М9/E8,Еден A9,Еден Ремикс на Една/S/V/X/X+,HTC Желба 626/626 S за полнење За Motorola : Мото G6 се Игра/G5 S Плус/G5 S/G5 Плус/G4/G3,Мото Турбо,Мото X,Мото G,Мото Е За Black Berry Z10, NOKIA Lumia Серијата, NOKIA X Серија За PS4 Контролер/Xbox Еден Контролер/PS Вита/Dual Shock 4 Контролер/Игри на Конзоли/E-читателите/Nintendo DS-читателите/Принтери За Безжични тастатури/Дигитални фото Апарати/Camcorders/Bluetooth Звучници/MP3/Хард дискови/Преносни Полнач/Windows лаптопи/GPS уреди за ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ за Оваа микро-кабел ќе НЕ Компатибилен со USB Тип-C уреди и Секој Apple Уреди.Брзо Полнење & Податоци Sync голема брзина на полнење : полнење побрзо отколку повеќето стандардни кабли, и работат подобро за таблети и брзо полнење на уреди.трансфер на податоци : USB 2.0 Машки да се Микро Б кабли upport на high-speed USB 2.0 трансфер на податоци го оценувате до 480 Mbps.Неверојатно Издржливи и Високи Перформанси За Micro USB кабелот е покриен со екстра здрав најлон јакна.Мазна двојно - плетенка Најлон кои би можеле да се заштитат жица јадра и се противи kinks.Добро - изградена алуминиум конектор отпорен на топлина и на корозија и одговара на секој случај.Алуминиум-школка конектори обезбеди својата супериорна функционалност под тешки за употреба.Пакет се вклучени : 3 x микро USB кабел Компатибилен со сите Микро USB-от уреди.

R

Им се допаѓа и на купувачите