.

.

Preece Прецизност Гас Цилиндри Замена На Вентили Алуминиум Страна На Тркалото На Комплет

Preece Прецизност Гас Цилиндри Замена На Вентили Алуминиум Страна На Тркалото На Комплет

DEN 120.00
Износ

Замена Алуминиум Рака на Воланот за Полнење за Гас Цилиндри Вентили.Означени со Отворени и Затворени, Плоштад Дупка Инсталација.Вклучува Handwheel и Заклучување Орев.Резервни Рака на Воланот за Sherwood GV Серија и Harrison V Серија Вентили.Замена Алуминиум Рака на Воланот за Полнење за Компримиран Гас Цилиндри Вентил Вклучува : Алуминиум Рака на Воланот Chromed Позлатен Заклучување Орев Алуминиум Замена Рака на Воланот се Вклопува Sherwood Гас Цилиндри Вентили и Harrison Серија Гас Цилиндри Вентили.Комплет вклучува нова страна тркала и заклучување орев за лесна инсталација.Време да се поправи ги скршените цилиндар вентил рака тркала со оваа високо-квалитетни рака на воланот и заклучување орев за полнење.Дизајниран да се со оригинални одговара и функција, квадратна дупка, да се сврти стрели и да се отвори/затвори ознаки.ЗАБЕЛЕШКА : Овој комплет вклучува инсталација орев.Дизајниран за Sherwood вентили и Harrison вентили, може да не се вклопат другите производители.

R

Им се допаѓа и на купувачите