.

.

Tectra 2 парчиња NP-FP50 НП FP50 Батеријата + Ѕид Полнач за Sony NP-FP30,NP-FP50,NP-FP60,NP-FP70,NP-FP90,NP-FP51,NP-FP71,NP-FP91 Серија Ony DCR-HC30 40 43E 65 85 94E 96 камери и видео камери Camcorders

Tectra 2 парчиња NP-FP50 НП FP50 Батеријата + Ѕид Полнач за Sony NP-FP30,NP-FP50,NP-FP60,NP-FP70,NP-FP90,NP-FP51,NP-FP71,NP-FP91

DEN 575.76
Износ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Капацитетот на батеријата : 1050m Ah; Напон : 7.2 volts.Висок квалитет на клетките за подолго траење на батеријата без меморија ефект.Бесплатни AC адаптерот и автомобил полнење кабел.Полначот Спецификации : Влез : AC/100-240 V 50/60 Hz,Излез : наизменична СТРУЈА 4.2-8.4 V, 600m A.Полнење индикација Зелените светла за мирување, Црвената е за полнење и со напредни постојан струја контрола го спречува батеријата од преполнувањето, краток спој, и електронски шок.Сите Предмети 100% Компатибилен со Оригинални Камери и Полначи.Сите Предмети Вклучуваат 30 ден Парите Назад и 2-годишниот Производителот Гаранција.Целосно Компатибилен со Sony NP-FP30 NP-FP50 NP-FP51 NP-FP70 NP-FP71 NP-FP90 NP-FP91 и Sony DCR-DVD103 DCR-DVD105 DCR-DVD202 DCR-DVD203 DCR-DVD205 DCR-DVD304 DCR-DVD305 DCR-DVD403 DCR-DVD404 DCR-DVD405 DCR-DVD505 DCR-DVD602 DCR-DVD605 DCR-DVD653 DCR-DVD703 DCR-DVD705 DCR-DVD755 DCR-DVD803 DCR-DVD92 Comcorders.Пакетот вклучува : 2 X Sony NP-FP50 Замена Batteries1 X Батеријата Charger1 X Автомобил Полнење Cable Product Детали : Капацитетот на Батеријата : 1050m Ah Battery Напон : 7.2 VBattery Тип : Li-ion Charger : Влез : Micro USB 5 V 2 AOutput напон : DC 8.4 VOutput Струја : 600m ACompatible со следниве модели : Sony DCR-DVD103 Sony DCR-DVD105 Sony DCR-DVD202 Sony DCR-DVD203 Sony DCR-DVD205 Sony DCR-DVD304 Sony DCR-DVD305 Sony DCR-DVD403 Sony DCR-DVD404 Sony DCR-DVD405 Sony DCR-DVD505 Sony DCR-DVD602 Sony DCR-DVD605 Sony DCR-DVD653 Sony DCR-DVD703 Sony DCR-DVD705 Sony DCR-DVD755 Sony DCR-DVD803 Sony DCR-DVD92 Sony DCR-HC16 Sony DCR-HC18 Sony DCR-HC19 Sony DCR-HC20 Sony DCR-HC21 Sony DCR-HC22 Sony DCR-HC23 Sony DCR-HC24 Sony DCR-HC26 Sony DCR-HC30 Sony DCR-HC32 Sony DCR-HC33 Sony DCR-HC35 Sony DCR-HC36 Sony DCR-HC39 Sony DCR-HC40 Sony DCR-HC41 Sony DCR-HC42 Sony DCR-HC43 Sony DCR-HC44 Sony DCR-HC46 Sony DCR-HC65 Sony DCR-HC8.

R

Им се допаѓа и на купувачите