.

.

Navitech Солиден Заштитна Пренослив Проектор за Носење и Патна Торба Компатибилен со Epson Совршенство V370 Фото

Navitech Солиден Заштитна Пренослив Проектор за Носење и Патна Торба Компатибилен со Epson Совршенство V370

DEN 1199.76
Износ

Држи вашиот лцд Проектор и додатоци (напојување) безбедно, заштитено, и организирани.Тешко ева дизајн со рамо и да се носи на рака вклучени.Hardshell shockproof, водоотпорен надворешноста.Dual zip функција за олеснување на пристапот.Undeer 24 месеци гаранција.Исклучување на состанок или да Патувате и сакате да бидете сигурни дека вашата Проектор се безбедно и уредно чуваат, Navitech е Проектор случај има одговор.Да се биде целосно вода resisitant и уживање enrivaled заштита.

R

Им се допаѓа и на купувачите