.

.

HCDZ Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo РК-646S РК-676M TX-NR3008 A/V AV Приемник

HCDZ Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo РК-646S РК-676M TX-NR3008 A/V AV Приемник

DEN 637.20
Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Не програмирање потребно.Без батерија и инструкции се вклучени.Не се ПРИКАЖЕ копчето на располагање.Заменете твое со повеќето функции.Работи Директно Без Код.Пакување : Заврши со балон пакет Помош : Само вметнување на батерии, нема потреба од било кодови Тоа е замена далечински управувач , многу лесен за употреба , само внесете бренд нови батерии и тогаш тоа функционира .Треба да имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

R

Им се допаѓа и на купувачите