.

.

Navitech Заштитна Пренослив Проектор за Носење и Патна Торба Компатибилен со Artlii

Navitech Заштитна Пренослив Проектор за Носење и Патна Торба Компатибилен со Artlii

DEN 719.76
Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Држи вашиот лцд Проектор и додатоци (напојување) безбедно, заштитено, и организирани.Тешко ева дизајн со рамо и да се носи на рака вклучени.Внатрешни Димензии : 40 х 31 x 16 (L x W x H) CM.Dual zip функција за олеснување на пристапот.Undeer 24 месеци гаранција.Исклучување на состанок или да Патувате и сакате да бидете сигурни дека вашата Проектор се безбедно и уредно чуваат, Navitech е Проектор случај има одговор.Да се биде целосно вода resisitant и уживање enrivaled заштита.

R

Им се допаѓа и на купувачите