.

.

ЗОШТО-YUE Holographic Проекција Фан - WiFi 3D Holographic Проектор Фан со Ранец Рекламирање Светилка Поддршка Image/Vedio Шема 16G FT Картичка LED Проектор Играч

ЗОШТО-YUE Holographic Проекција Фан - WiFi 3D Holographic Проектор Фан со Ранец Рекламирање Светилка Поддршка

DEN 357.60
Износ

Сопствени видео и модел за уредување, мемориска картичка со моделот уредување на софтвер.Високо квалитетна светилка монистра : го користи ултра-висока густина LED ротирачки фотографирање за да се прикаже 3 D визуелен ефект на екранот на уредот.Далечински управувач : вчитување со Еден клик на сликите на мобилен СТАН, кратко видео материјали во high-definition екранот, илјадници материјали за да изберете од.Bluetooth конекција : поддршка за надворешен Bluetooth звучници и аудио излез.Поддршка мобилни напојување.Романот изглед може да се користи за отворен трговски центри и offline мобилни реклами за публицитет во секое време и насекаде.Спецификација : Материјал : ABS+metal LED : 256 Appearance големина : 320mm Screen големина : 280mm Resolution : 1024*1024 TF мемориска картичка : 16 GRated моќ : 12 WVideo поддршка на формати : MP4, AVI, RMVB, MKV, GIF, JPG, PNGSoftware за поддршка на системот : картичка/mobile APP/computer Package се Вклучени : 3 D holographic проектор*1 User Прирачник*1 Note : Овој производ треба да се користи со мобилен напојување.Поради транспорт проблеми, овој производ не содржи мобилни напојување.

R

Им се допаѓа и на купувачите