.

.

Arcan Појачани 4-Инчен Опрема Puller со Реверзибилна Вилици (AS4GP)

Arcan Појачани 4-Инчен Опрема Puller со Реверзибилна Вилици (AS4GP)

DEN 318.48
Износ

РЕВЕРЗИБИЛНА ВИЛИЦИ : 8 прилагодливи позиции кои овозможуваат за внатре и надвор од контрола.ТОПЛИНА ТРЕТИРААТ ХРОМ VANADIUM ЧЕЛИК - Додаде сила која трае подолго од стандардните појачани челик опрема pullers.ХРОМ ФИНИШ : Лесно да се чисти и го намалува масло и маснотии се изгради.ШТЕТА СЛОБОДНИ ОТСТРАНУВАЊЕ - ги Отстранува слајд брзини, pulleys, и flywheels исклучување на окно без да се оштети вашата апликација.ВИЛИЦА СЕ ШИРИ : 6. 5".ВИЛИЦА СЕ ПОСТИГНЕ : 2. 7".Arcan Појачани 4-Инчен Опрема Puller со Реверзибилна Вилици (AS4 GP).

R

Им се допаѓа и на купувачите