.

.

Професионални Електронски Виткање Железо - со Пролетта Рачка - 1 1/2, 38 mm (ЦИН: 400950)

Професионални Електронски Виткање Железо - со Пролетта Рачка - 1 1/2, 38 mm (ЦИН: 400950)

DEN 878.16
Износ

Новата технологија!Трепка зелени и црвени LED светла покажува кога вашиот железо ќе биде подготвен за употреба.Нема guesswork! - Размена на ИНСТАНТ ТОПЛИНА ТЕХНОЛОГИЈА - До 135 w - Ергономски МЕК ЗАФАТ рачка - Прилагодливи "електронски" КОНТРОЛА на температурата DIAL - ВИСОКА WATTAGE - ДУРИ и ПОСТОЈАНА ТОПЛИНА - 60-МИНУТА АВТО SHUT-OFF - АВТО ДВОЈНА НАПОН - Екстра-долги, тешки вртливата мозок - Достапна во ШЕСТ барел големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите