.

.

Виткање железо Heatless Виткање Род Headband Кадрици Лента Curler Коса Ролки Виткање железо (Боја : Црна)

Виткање железо Heatless Виткање Род Headband Кадрици Лента Curler Коса Ролки Виткање железо (Боја : Црна)

DEN 546.96
Износ

Сигурен квалитет и потрајни.Виткање Лента нема да го оштети вашата коса.Косата клипови кои се доволно долго може да биде цврсто фиксирани и се совршени за дебели, тенки, кадрава или права коса.Прецизност производство обезбедува стабилни перформанси и долг животен век.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да пратите e-mail.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да пратите e-mail .Боја како shown Packed : Opp вреќа.Пакет се Вклучени : Виткање железо + 2 коса loops100% сосема нов и висок квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите