.

.

Атланта Braves Златен Ракавица Двојно Бејзбол Логото Приказ На Случај - Бејзбол Слободни Стои Витрини

Атланта Braves Златен Ракавица Двојно Бејзбол Логото Приказ На Случај - Бејзбол Слободни Стои Витрини

DEN 839.76
Износ

Сувенири Не Се Вклучени.На Атланта Braves 2-топка златен ракавица логото бејзбол приказ на случај е направен на 1/8"-дебел акрилик.Таа има црна акрилна база која поддржува два златни и златните ракавици дека топки се ставени во и има јасни акрилик отстранлив капак врежани со тимот на логото.Совршен за тематските колекција.Официјално лиценцирани од главната бејзбол Лига (Mlb).Мерки 13 1/2" x 7 1/2" x 5 1/2".Сувенири се продава одделно.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Атланта Braves сувенири.

R

Им се допаѓа и на купувачите