.

.

hand2mind 12 инчен различно обоени, Транспарентен, Semiflexible Безбедно-Т Пластични Владетели, Виножито Пластични Владетели, Безбедност Владетел за Мерење, Безбедноста на Де

hand2mind 12 инчен различно обоени, Транспарентен, Semiflexible Безбедно-Т Пластични Владетели, Виножито Пластични

DEN 600.00
Износ

ВЛАДЕТЕЛ ЗА ДЕЦА МАТЕМАТИКА : Секој владетел има двојно вага, и во двата сантиметри и инчи и е од суштинско значење за математика училиште резерви.БЕЗБЕДНОСТ ВЛАДЕТЕЛ : Нашата Безбедно-Т брендирани владетел врши сите функции на еден стандард владетел без опасни поени што може некаде да предизвика несреќи.ВЛАДЕТЕЛ ЗА ГЕОМЕТРИЈА : им Помогне на студентите на мастер геометрија со овој безбедност владетел.ЈАСНО ПЛАСТИКА ВЛАДЕТЕЛ : Ова јасно пластика владетел се види низ што го прави полесно да се измери и да се подготви прави линии.Од СУШТИНСКО значење HOMESCHOOL МАТЕРИЈАЛИ : Поставување на вашите студенти во нивниот дом во училница со овие класичната математика училиште резерви.

R

Им се допаѓа и на купувачите