.

.

12b Загрева Трепките Убавина Инструмент, Батерија Тип на Греење Убавина, Стил, Виткање Eyelash Виткање Уред Трепките

12b Загрева Трепките Убавина Инструмент, Батерија Тип на Греење Убавина, Стил, Виткање Eyelash Виткање Уред

DEN 309.84
Износ

Високо-квалитетни материјали : На полнење греење eyelash убавина алатка е направен од високо-квалитетни материјали и може да се загрева во 8 до 10 секунди.Ќе добиете завидна трепките лесно и ефикасно.Преносни и батерија : На тенки и компактен дизајн на стилски eyelash поставете го прави идеален за да ги носите.Тоа може да биде уредно ставени во чанта или козметички кутија.Ова е исто така најдобар подарок за дамите и девојки.Уникатен чешел дизајн : чешел дизајн на батерија загрева eyelash убавина алатка може да се спречи оштетување на трепките и заштита на eyelids од неволја.Заштитна маска е вклучена да се задржи на виткање песна е чист.Удобен и долготрајни : Користете загрева чешел и маскара да се создаде долготрајни шминка.Нема потреба да се повлече или да се скрши трепките.Лесен за користење : Само едно копче е потребно да се вклучи и да се прилагоди на температурата, што е многу лесен за употреба.Опис : Традиционалните eyelash убавина алатка може да се оштети и да се повлече кревка трепките.Затоа, ако сакате да се подобрат вашите трепки и да ја задржите вашите трепки здрава, нашите загрева eyelash убавина алатка е вашиот најдобар избор.Инструкции : 1.Се применуваат маскара и притиснете го дното на трепките.2.Притиснете го копчето за да го одберете уредот што треба и да се чека тој да се загрее.3.По маскара е сува, се применуваат горниот дел на маскара четка за да се коренот на трепките.Задржете за 15 секунди, потоа се повторува од дното кон врвот неколку пати.4.Се применуваат маскара повторно да ја заврши изглед.Пакување Листа : 1*Загрева Eyelash Убавина Tool1*Полнење преку USB Кабел.1* Чистење Brush1*Корисникот Manual Notes : Ако планирате да го користите загреан eyelash убавина инструмент по апликација, ги споделите со вашите трепки се исуши целосно.Чувајте се далеку од децата.Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите