.

.

COVERGIRL TruBlend Лабава Минерални во Прав, Светлина(Пакување може да се разликува), 0.63 Унца (Пакување од 1)

COVERGIRL TruBlend Лабава Минерални во Прав, Светлина(Пакување може да се разликува), 0.63 Унца (Пакување од

DEN 268.08
Износ

Светло, фино мелени прав.Збогатен со природни минерали.Shaker на врвот тегла со меки плескавици, за лесна апликација.Заврши на вашиот изглед со tru Blend fixstick concealer и tru Blend Печени Руменило.Пакувањето може да се разликуваат; без Суровост.Tru Blend Минерали Лабава Прав дава природно прозрачна се погледне за мека, дури и-тон, свеж тен. (Пакување може да варира).

R

Им се допаѓа и на купувачите