.

.

Platinum Миленици Првенство Бистри Тројно Покрена Фидер со Нерѓосувачки Челик Широк Rimmed Чинии

Platinum Миленици Првенство Бистри Тројно Покрена Фидер со Нерѓосувачки Челик Широк Rimmed Чинии

DEN 1079.76
Износ

Вклучува покачен стои со три големи (6.25 купот/50 мл) чинии.Идеална големина на : големи куче раси (Песови, Huskies, Пастири, Rottweilers, Ретривер, итн.). #1 за продажба на прав обложени, nontoxic, од не ' рѓосувачки челик милениче сад.Покачена стојат олеснува притисокот врз милениче грбот, вратот, р ' бетот, и колковите.Чип, ' рѓа & исчезнат отпорни чаши со отстранлив штракаат-слободен rim.Здрава домашно милениче е среќно милениче!Тоа е зошто Platinum Миленици регистрирано ветеринарна препораки во дизајнот на нашите Покачена Пет Вечери.Подигнување на вашето домашно милениче храна олеснува притисокот на грбот, вратот, р ' бетот, и колковите.Сите двојно diners вклучуваат две чаши кој нашите removeable штракаат-слободен rim.На штракаат-слободен rim е направен од силикон и го елиминира clanging на метал на метал, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да вечераат во спокојство.

R

Им се допаѓа и на купувачите