.

.

Depilatory Восок Грав, Тврд Восок Грав Топла Филм Depilatory Восок Мушка Тело Нозе Коса Отстранување Восок 50g(50g薰衣草)

Depilatory Восок Грав, Тврд Восок Грав Топла Филм Depilatory Восок Мушка Тело Нозе Коса Отстранување Восок

DEN 155.76
Износ

Безопасни : Користете чиста состојки за да се обезбеди безопасноста и не ја иритираат кожата во текот на отстранување на влакна.Се намали иритација : Додавање на смирување на природни состојки за нега врз основа на чисто физичка отстранување на влакна и различни типови на кожа може да се намали иритација на кожата и подобрување на отстранување на влакна ефект.Главната примена : Посебни производи врз основа на човечка коса структура, како што се губење на должина и вкочанетост, ќе биде многу погоден за отстранување на влакна или ефекти на растот на косата.Силна : Силна и упорна коса има одлични зафат и може да се користи на сите делови на телото како што се лицето, рацете, нозете, underarms, итн.Удобен : Нема потреба да се отстранат коса, топлина восок грав, ќе се применуваат восок директно на кожата со шпатула, тоа е многу лесен за употреба.Спецификација : Предмет Тип : Тврд Восок Грав Факултативна Вкус : Камилица, Лаванда, Црна, Крем, Мед, Зелен Чај, Teabush, Роза, Јагода, Чоколадо Функција : Отстранување на Несаканите Влакната во Пазувите, Рака, Нозете и Други Делови од Телото Нето Тежина : 50g Пакет Листа : 1 x 50g/Торба Тврд Восок Грав.

R

Им се допаѓа и на купувачите