.

.

Граѓанскиот Type R FN2 Евра Milano Црвено 1/64 Diecast Модел на Автомобил со Paragon PA-55391

Граѓанскиот Type R FN2 Евра Milano Црвено 1/64 Diecast Модел на Автомобил со Paragon PA-55391

DEN 344.88
Износ

Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Официјално лиценцирани производ.Не се имате било какви дупки.Направени на diecast со некои пластични делови.Доаѓа во пластична екранот приказ.Димензии приближно L-2.75 инчи долго.Бренд нови 1/64 скала diecast автомобил модел на Граѓанско Type R FN2 Евра Milano Црвено умре фрлија модел на автомобил со Paragon PA-55391.

R

Им се допаѓа и на купувачите