.

.

MagiDeal Автомобил Телефон Носителот Додатоци Материјали Внатрешни работи Прилагодливи Мултифункционален Rotatable Заградата се Залагаме за Паркирање на Планината Теле?

MagiDeal Автомобил Телефон Носителот Додатоци Материјали Внатрешни работи Прилагодливи Мултифункционален Rotatable

DEN 288.96
Износ

Материјал : се Направени од издржлив и мека пластика,не му наштети на воздух излезот, за долгорочна употреба.Примена : 5-8.5 прилагодливи ширина, погоден за 4-6 инчен мобилен телефон.Метал рака завртка Т + вграден E блок двојно заклучување на топката главата, со долги анти лабава дизајн.Слајд на Вредноста Дизајн : Ние нудиме два вида на телефонот на сопствениците.На вшмукување чаша тип може да биде срушен до пред/дното на централната конзола; воздух излезот тип може да се избегне tuyere, не го блокира излезот.Помалку линија на погледот occlusion, метални токи род дизајн, притисни и ослободување со една рака, направи да се вози безбедно.Ќе се најде она што го сакате во Спортот воздух излезот тип може да се избегне tuyere, не го блокира излезот. - Помалку линија на погледот occlusion, метални токи род дизајн, притисни и ослободување со една рака, направи да се вози безбедно.Спецификација : - Материјал : Пластика - Стегање Ширина : Прибл.50-8.5 mm/1.97-0.33 inch Package Вклучува : 1 Парче Табла Планината Автомобил Телефон Holder Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

R

Им се допаѓа и на купувачите