.

.

Партија Голема Птица - Над 3 ft Високи - Гумени Вили Bachelorette Партија Декорација

Партија Голема Птица - Над 3 ft Високи - Гумени Вили Bachelorette Партија Декорација

DEN 283.20
Износ

Во ТЕКОТ 3 FT ВИСОКИ : Партијата Балон команди внимание како тој влегува во соба.Стои повеќе од 3 ft високи кога надуени, тој ќе ги задржи вашите гости се смее цела ноќ.СМЕШЕН ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИЈА : Додадете некои зачин на вашиот настан со Партијата Голема Птица Секој ќе љубов имајќи го него заедно на вашиот диви вечер.СОВРШЕН ПАРТИЈА се ЗАЛАГА за : Одлична за bachelorette партии, hens ноќи, девојки ноќ надвор, булчински врнежи, или било кое време сакате да додадете некои непослушен забава на вашиот настан.ЛЕСНО ДА се НАДУВА : Само удар до него и тој е подготвен да присуствува на забавата.ЗАДОВОЛСТВО GUARANTEE - Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ние ќе издаде целосна наплата.Партијата Голема Птица додава елемент на свиреп забавно да било партија.Стои повеќе од 3 ft високи кога надуени, тој ќе биде разговор на забавата.На Peenie е поддржани од страна на нашите железо облечени гаранција за парите назад.Задоволството е загарантирано!Кликнете на ДОДАЈ во КОШНИЧКАТА за нарачка.

R

Им се допаѓа и на купувачите